Przeprowadzki – Warszawa Bielany

Życie niesie za sobą zmiany, a jedną z największych jest przeprowadzka. Na Bielanach w Warszawie mieszka obecnie wiele osób, które na pewnym etapie sprowadziły się tutaj z innych dzielnic, a nawet miast Polski. Jednak bywa i tak, że osoby tu zameldowane wyruszają dalej – za miłością czy pracą. W każdej z tych sytuacji potrzebna jest pomoc przy zorganizowaniu przeprowadzki. I w tym zakresie oferujemy Ci profesjonalną, kompleksową pomoc.

 

Zamów profesjonalną pomoc przy przeprowadzce

 

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli szukasz rzetelnej firmy przeprowadzkowej. Możemy pomóc zarówno osobom prywatnym (studentom, grupkom przyjaciół, seniorom, młodym małżeństwom, parom i rodzinom), jak również firmom. Relokacja biura to spore wyzwanie, a z nami poradzisz sobie z nim bez stresu czy niepotrzebnych przestojów.

Rozwiązujemy wiele problemów związanych z przeprowadzkami w Warszawie (Bielany). Nie musisz już szukać odpowiedniego do transportu busa czy auta dostawczego. Nie musisz też martwić się, kto zniesie i wniesie rzeczy. Wreszcie, możesz liczyć na nas przy opróżnianiu mieszkania, jak również pakowaniu i rozpakowywaniu swojego mienia. Zadbamy o jego bezpieczeństwo!

 

Zakres usług przeprowadzkowych – co przewozimy?

 

Mamy wystarczające doświadczenie, jak również odpowiednio dobraną flotę pojazdów, aby móc przewozić całe wyposażenie domów i biur. Zamów nasz zespół do organizacji przeprowadzki, która obejmie transport oraz pakowanie:

  • mienia domowego – mebli, sprzętu AGD (lodówki, pralki, kuchenki), elektroniki (telewizory, komputery, sprzęt audio), książek, ubrań, ozdób, itp.,
  • mienia biurowego – mebli gabinetowych (biurka, krzesła, szafki), urządzeń biurowych (komputery, drukarki, faksy), dokumentów, akt, itp.
  • delikatnych przedmiotów – szkła, porcelany, luster, dzieł sztuki, antyków oraz wszystkiego, co wymaga specjalnej opieki i pakowania,
  • ciężkich przedmiotów wielkogabarytowych – sejfów, fortepianów, maszyn, które trzeba niekiedy podnieść i przenieść z pomocą kilku osób lub narzędzi,
  • roślin doniczkowych, drzewek, kwiatów, kompozycji, które potrzebują stabilizacji i uważności podczas przeprowadzki.

Naszym klientom dostarczamy także usługi dodatkowe, w tym pakowanie i rozpakowywanie mienia, demontaż i montaż mebli, magazynowanie mienia. Zadzwoń po nas już na etapie opróżniania mieszkania czy biura, bo jesteśmy w stanie sprawić, że przebiegnie to sprawniej i szybciej niż się spodziewasz. Zapraszamy do współpracy przy przeprowadzce w Warszawie na Bielanach.

Szybki czas realizacji

Punktualność

Niezawodność